Сергей спрашивает: Прописка/выписка с жилплощади

Город: Киев

Рейтинг:
Мой Сын уже 5лет живет в США Приехать и написать заявление на выписку не представляется возможным. Как можно выписать сына без его присутствия?
Згідно п.3.1 Порядку, затвердженого наказом МВС України 22.11.2012 № 1077, заява про зняття з реєстрації може подаватися особисто або законним представником.
Таким чином, Ваш син може видати довіреність на представництво його інтересів:
- в посольстві/консульстві України в США (українською мовою згідно закон-ва України) або
нотариуса США, яка потребує подальшої легалізації та перекладу на українську мову, та переслати цю довіреність Вам для здійснення зняття з реєстрації.
Попередньо уточність вимоги до документів у Вашому ЖЕКу.

Юрист - Київ Зоценко Вікторія

Адвокат в Киеве на Google Plus