сергій спрашивает: Введення в експлуатацію приватного будинку ( реконструкція 2005-2009р.) Право власності.

Город: Киев

Рейтинг:
В 2005р., керуючись Законом України ст. 24; ст. 29 «Про планування та забудову території», уповноважені органи Державної влади Районна у місті рада та виконавчий комітет (провівши сесію, Державна комісія, до складу якої входив і представник ГАСК ) надали нам : Рішення « Про дозвіл реконструкції житлового будинку з прибудовами та обладнання мансардного поверху, будівництва лазні та гаражу і Акт -висновок державної інспекції КП « Будівництва та архітектури» ;
Всі вимоги і зобов’язання зазначені в цих рішеннях нами були виконані. Згідно ст. 29 Закону України «Про планування та забудову території», керуючись переліком будівельних робіт на виконання яких не вимагається дозвіл, Уповноважені органи Державної влади та інспекція КП « Будівництва та архітектури» в своїх Рішеннях не прописали і не зобов’язували нас отримувати дозвіл на виконання будівельних робіт від місцевої інспекції архітектурно будівельного контролю.
08.05.18р. ми подали в ГАСК декларацію про готовність будинка до експлуатації. Але ГАСК не хоче ії реєструвати, бо не має їхнього дозволу, який від нас в 2005р ніхто не вимагав.
Питання - якщо є новий тех.паспорт (без штампу самобуд), земля приватизована, є тех.документація і кадастр.номер; підключені згідно проекту: газ,світло і вода, і нотаріус згоден реєструвати право власності на будинок після реконструкціі... Чи може ГАСК накладати штрафи за експлуатацію приватного будинку, який вони безпідставно не захотіли приймати в експлуатацію ?
Чи можуть нам скасувати право власності на будинок ( хоча ми виконали всі вимоги уповноважених органів влади в 2005р, які надали нам дозвіл) ?
Які ще можливі до нас претензії, якщо порушення проекту, норм ДБН, земельного та містобудівного законодавства у нас не виявлено?
Заздалегідь дякую за детальну і професійну відповідь.
З повагою, Сергій.

Адвокат в Киеве на Google Plus