Продам фірму в Києві та за кордоном. Продаж готових фірм з/без ПДВ, ліцензіями і оборотами

Рейтинг:
Продам фірму з будівельною ліцензією

У країнах, де економіка пішла вперед, вже з десяток років сформувався такий ринок, як продаж готових фірм з оборотами і нових. Що мається на увазі під «продаж фірм в Києві»? - Це передача новим власникам відповідно Законів України повного пакета документів на якусь фірму.


Телефон юриста (098) 681-9184


Україна в цілому не може похвалитися сформованим ринком купівлі та продажу готових фірм. Але у великих містах подібні оголошення вже не рідкість. Наприклад, відкривши тематичні видання, можна легко знайти оголошення «продам фірму Київ з ліцензією». Залежно від виду діяльності, підприємство, що виставлено ​​на продаж, може мати додаткові дозвільні документи у вигляді ліцензій, сертифікатів і так далі.

На сьогоднішній день найбільшим попитом користуються готові фірми з наступними ліцензіями:

Продаж фірм Київ
  • фірми з будівельною ліцензією;
  • з медичної;
  • з ліцензією МНС;
  • на металобрухт Україна;
  • з фармацевтичної ліцензією.

Також популярністю користуються охоронні фірми, таксі, туристичні, юридичні.

Якщо Ви зустріли оголошення «продам будівельну фірму з ліцензією і оборотами», то зверніть особливу увагу на перелік робіт, що передбачений цією ліцензією.

Продаж готових фірм з оборотами - розвиток ринку

Продаж готових фірм

Швидше або повільніше, але цей бізнес розвивається, проте «завдяки хорошій роботі чиновників» іноді щоб зареєструвати фірму потрібно значних зусиль. У зв'язку з цим ринок купівлі - продажу фірм має серйозні перспективи розвиватися найближчим часом. Однак, як говорилося вище, ринок поки формується тільки у великих містах типу Києва, а в невеликих ви навряд чи в ЗМІ міста побачите оголошення типу: «продам фірму з ПДВ Київ» або «продаж готових фірм Київ з ліцензією».

Продаж фірм з ПДВ - який шлях обрати?

Всі розуміють, що продаж компанії значно вигідніше, ніж ліквідація. Перш ніж зайнятися продажем фірми необхідно розуміти процедуру переходу права власності від одних фізичних чи юридичних осіб іншим. Можна продати фірму з боргами, але краще, якщо вона буде без боргів (сума за продаж і швидкість продажу буде значно вище).

Продам фірму з медичною ліцензієюї

Як продати фірму в Україні? - Це не досить трудомісткий процес, але під час якого необхідно врахувати велику кількість характеристик продаваної фірми (історія минулих взаємин з клієнтами, кредитна історія, борги перед податковою інспекцією та фондами і так далі). З огляду на все перераховане вище не можна купувати першу-ліпшу фірму без належної перевірки.

Що б не витрачати час найкраще звернутися до фахівців в даному питанні, звичайно цим займаються юристи або юридичні компанії. Якщо серед ваших знайомих таких немає, краще всього проконсультуватися у знайомих юристів, вони в будь-якому випадку підкажуть порядну організацію з купівлі - продажу фірм з ПДВ і без в Києві.

Купуючи необхідну фірму, Ви можете відразу ж приступити до роботи, і не турбується, що в процесі реєстрації, щось було упущено.

Зверніться в компанію «Допомога адвоката в Києві і області» і Ви будете впевнені в якості  фірми, що купується або отримаєте гідну оплату за продаж!

тел. (098) 681-9184

Можливо, Ви шукали:

  • продаж авто фірм банкрутів;
  • продаж готових фірм;
  • продам юридичну фірму.


1. Лайкните нас в социальных сетях:
2. Если хотите не потерять нас и иметь возможность задать вопрос в любой момент,
нажмите "Нравится" в Facebook

3. Задайте свой вопрос юристу через социальные сети:

Задать вопрос через FacebookЗагружается...