Тетяна спрашивает: Наклеп, психічнохвора сусідка

Рейтинг:

Город: Боярка

Доброго дня, шановні адвокати! Ми хочемо до Вас звернутись по допомогу, але перед тим просимо розглянути, бо тема дуже нестандартна.

Передісторія:
Біля нас проживає самотня бабка, 1940 р.н, в якої проблеми з головою,бо за останні роки змінила 5 квартир (як нам вдалось довідатись, бо скрізь її травили наркотиками тощо). ЩОДНЯ викликає до нас патруль поліції, бо ми: а) варимо ширку; б) варимо ацетон; в) женемо самогон і т.д. Патруль приїжджає вже мало як не до рідних, дивляться і йдуть, бо це все безпідставні звинувачення. Ми з чоловіком (у нас також є дочка 1,4 року) не куримо, не вживаємо міцних алкогольних напоїв тощо. Обоє з вищою освітою і працюємо, чоловік приватний підприємець, я - заступник головного редактора всеукраїнського аграрного видання.
Але патрульні нічого не можуть зробити з нею, бо нема закону, який би дозволив її оштрафувати, чи не реагувати на виклики. Нас ця ситуація відверто втомлює, бо ми в постійному стресі. Ми знаємо і розуміємо, що ситуація майже безвихідна, але хотіли б хоч трохи бабку провчити.

Тому ми б з сусідами хотіли б зробити наступне, у чому нам потрібна буде юридична допомога:

1. Написати колективного листа (колективну скаргу на неї ми вже писали) до ВР в Комітет з захисту прав людини та нацменшин і поставити у копію Уповноваженого, голову Нацполіції, генпрокурора тощо.

2. Подати позов до суду на бабку за порушення права на честь і гідність, гарантованого Конституцією України та Законами України, і за наклеп!

Ми на днях плануємо встановити систему відеонагляду в квартирі, аби мати відеодокази! Готові здати всі необхідні токсилогічні аналізи.

Скажіть, будь ласка, чи можете Ви нам в цьому допомогти!

Наперед дякую за відповідь!

Доброго дня.
Так, у Вашій ситуації допомогти можна шляхом притягнення бабки до адміністративної відповідальності, у судовому порядку у цивільному судочинстві чи, можливо навіть, примусового її поміщення до психіатричного лікувального закладу або дому престарілих.
Деталі Ви можете обговорити під час особистої зустрічі та консультації з адвокатом.
Про зустріч можете домовитись по телефону 098 192 3424 (Роман Петрович).
Загружается...