Маргарита спрашивает: Обжалование решения налоговой проверки

Рейтинг:

Город: Киев

26 декабря, в пятницу, мной было получено письмо из налоговой по результатам проверки с начислением штрафов. Кроме того, что я совершенно не согласна с результатами (документы, которые требовались для проверки в порядке, о чём и инспектор сказала) и в глаза не видела акта проверки, так ещё и сроки выполнения или обжалования решения - 10 календарных дней! И это в канун длительных новогодних выходных! Действовать нужно быстро, но как? Куда обратиться? Осталось реально один-два дня!
З Вашого листа не досить зрозуміло, що ж насправді склала ДПІ - тільки Акт перевірки, чи вже і на його підставі Повідомлення-рішення з нарахуванням штрафу (що вірогідніше)...
і який саме лист Ви отримали від фіскального органу?...
Якщо мова йде про оскарження Акту, то, відповідно до Порядку оформлення результатів документальних перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, затвердженого Наказом ДПА України від 22.12.2010 № 984, платник податків має право подати заперечення на Акт перевірки. Це зафіксовано в п. 6 Розділу ІV вказаного Порядку. Заперечення подається протягом п’яти робочих днів з дня отримання Акта. Процедура отримання акта також регламентована... Заперечення подається до органу, який і склав Акт.
Дане передбачено і ст. 86.7 Податкового кодексу України.
Оскарження ж повідомлення-рішення, яке видається податковим органом на підставі Акту перевірки, можна здійснити до вище стоячої фіскальної служби або у судовому порядку. Процедура також визначена в ПКУ.
Окремо маю зазначити, що в даному випадку важжав би доцільним дізнатися, яка саме перевірка проводилась (камеральна, документальна чи фактична - ст. 75 ПКУ).
Для того, щоб випрацювати надійний механізм захисту інтересів клієнта.
Загружается...