Леонченко пояснила, чому фірма, що годувала житомирських дітей спредом, знову виграє тендери

Рейтинг:

10.02.2014

Заступник мера Житомира Наталія Леонченко запевняє, що управління освіти «із задоволенням» не пускало б на тендер оскандалилася фірму, але підстав для цього поки немає.

Фірма на тендері

Купить готовую фирму продать

«Річні закупівлі в 2013 році здійснювалися на підставі тендерів, які були проведені в кінці 2012 року. Ми контролювали якість продукції, як завжди це робиться, відповідно до алгоритму. Коли ми в грудні отримали негативні результати лабораторних досліджень, ми звернулися до правоохоронних органів: в УМВС та в прокуратуру. Зараз відкрито кримінальне провадження, ми чекаємо результати слідчих дій правоохоронних органів і за цими результатами будемо вживати заходів», - сказала Наталія Леонченко.

Заступник мера пояснила, що саме через виявлений спреда були скасовані перші торги із закупівлі масла для дитячих садків на 2014 рік і був оголошений новий тендер, за скороченою процедурою.

Ми сподіваємося, що на ці торги та фірма, назва якої сьогодні не можна згадувати, не зможе подати заявку, тому що у них вже не буде довідки про відсутність кримінального провадження. А торги по картоплі, соняшниковій олії і т.д. були проведені в кінці грудня і на той момент вони були чисті перед законом.

Пояснення влади про перемогу фірму

Наталія Леонченко запевнила: влада міста зацікавлені, щоб готова фірма («Продцентр» - ред.) Не приймала участь в тендерах на постачання продуктів у дитсадки, але правових підстав для цього немає. Ми щодня шукали шлях, як не допустити цю фірму до участі в будь-яких тендерах. На жаль, правового механізму сьогодні немає, я кажу це з глибоким жалем. Ми б дуже хотіли. Але почнемо працювати, а потім подивимося. Якщо будуть з їхнього боку порушення, то ми з великим задоволенням розірвемо договір», - сказала заступник мера Житомира.

Нагадаємо, що на сесії Житомирської міськради 7 лютого депутат Юрій Ткаченко пропонував звільнити начальника управління освіти Надію Поліводу через готові фірми «Продцентр».

5 грудня 2012 року на посаду начальника управління освіти міськради призначена Валентина Весельська, яка працювала до цього директором житомирської школи № 8. 31 жовтня цього року Весельська написала заяву на звільнення за власним бажанням. Надія Поливода, яка була директором міського колегіуму (школа № 34), призначена на посаду начальника управління 27 грудня 2013.

Читать все новости →

Поделитесь с друзьями!

Загружается...